Rozhovor II. - S Bravem

23. srpna 2007 v 9:31 |  » rozhovory
Nechci být Superstar
Bravo: V songu " Nobody´s Home" zpíváš o holce, která má tolik problémů, že neví, kam patří. Je to song o tobě?
Avril: Ano. Můj život se za poslední tři roky totálně změnil. Někdy mám chuť volat o pomoc!
Bravo: Proč? Prodala si 15 milionu desek a stala ses hvězdou. Všichni ti závidí…
Avril: Samozřejmě, mě těší, že jsem ze svého koníčku udělala povolání a že se mé songy lidem líbí. Ale v každým případě nechci být superstar!
Bravo: Co ti na tom tolik vadí?
Avril: Jsem prostě pořád na veřejnosti! V novinách o mě píšou, že jsem punkera… každém mě pozoruje. Nemám žádný soukromí. Nejsem přece veřejný majetek. Nikoho nezajímá, jak mi při tom je
Bravo: A co děláš v soukromí?
Avril: Hele, chceš mě provokovat, nebo co? Ještě před rokem bych rozhovor v tuto chvíli ukončila. Je mi nepříjemný vykládat cizím lidem, co dělám. Naštěstí už jsem se naučila zacházet i s těmito otázkami. Ale přesto mě štvou. Můžu tě ale uklidnit. Myslím, že nedělám nic jiného, než ostatní holky v mém věku. Chodím ráda do kina nebo na pivo s kámoši. Neberu ale žádný drogy. Nemám žádného přítele a mít někoho jen kvůli sexu, tak to fakt nemusím. Možná tě překvapí, že mě baví domácí práce jako je žehlení, vaření atd.
Bravo: Proslýchalo se, že tě pronásledoval nějaký magor…?
Avril: Hm. Byl to fakt nějaký blázen, ale už se o něj postarala policie. Víc než takoví úchyláci mě štvou každodenní situace, jako když si třeba někdo přisedne ke stolu, aniž by se předem zeptal, a začne se mě vesele vyptávat na cokoliv - nebo když mi někdo na ulici sprostě nadává jen kvůli tomu, že se mu nelíbí moje songy
Bravo: Tak už dost těch negativních věcí. Z čeho máš radost?
Avril: Mám radost toho, že jsem svým vlastním šéfem, že jsem samostatná ženská, která si nenechá nic líbit. Tahle skutečnost mě těší víc než sláva.
Bravo: Máš svoje fanoušky ráda?
Avril: Většina z nich je fakt milá. Vždycky mě pobaví, když na koncertech vidím holky, které jsou oblečené stejně jako já. Pak si říkám: ,, To je síla, ony mají za vzor venkovanku z díry jménem Napanee…!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bereš Avril ?

Jo 85.2% (202)
Ne 1.7% (4)
Trochu 13.1% (31)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.